GNIEZNO. Będzie kontrmanifestacja Młodzieży Wszechpolskiej


Jak pisaliśmy przed chwilą – poznański sąd uchylił decyzję prezydenta Gniezna, tym samym odbędzie się Marsz Równości. Także dzisiaj sąd uchylił inną decyzję prezydenta – będzie również kontrmanifestacja Młodzieży Wszechpolskiej.

O tym, że prezydent Tomasz Budasz hurtowo wydał decyzje odmowne organizatorom Marszu Równości i kilkunastu kontrmanifestacji już pisaliśmy. Dziś sąd w Poznaniu uchylił jego decyzję nie tylko wobec Marszu Równości, lecz także wobec kontrmanifestacji organizowanej przez Młodzież Wszechpolską.

Widzimy się w Gnieźnie 13 kwietnia na kontrmanifestacji – nawołują działacze MW. – Wszyscy do Gniezna!. Brońmy rodziny i normalności!.

Młodzież Wszechpolska chce kontrmanifestować, ponieważ uważa, że Marsz Równości, kojarzony przez nich ze środowiskami LGTB, demoralizuje dzieci. Dodatkowo w Koszalinie doszło do aktów wandalizmu ze strony uczestników Marszu Równości.

Środowisko LGBT – oceniają gnieźnieńscy działacze MW – poza deprawacją dzieci koncentruje się także na chuligańskim niszczeniu patriotycznych murali i szyldów. Powiedzmy im stanowcze NIE!.

Jednocześnie sama Młodzież Wszechpolska odżegnuje się od przemocy i chuligaństwa:

– Zapraszamy w sobotę na godzinę 14:00 na kontrmanifestację przeciwko marszowi równości jaki ma odbyć się w Gnieźnie. Zachęcamy do przynoszenia flag Polski oraz pokojowe i spokojne manifestowanie naszego sprzeciwu dla ideologii LGBT.

Jak podają gnieźnieńscy członkowie MW, w kontrmanifestacji mają uczestniczyć także kibole Lecha Poznań.

Komentarze

  1. Cała Polska tylko biała bez... Tralala i tralala :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz