GNIEZNO. Wszyscy chcą kochać


W auli słynnego „Ekonomika” odbyła się konferencja prasowa, podczas której poznaliśmy szczegóły Koncertu Wszyscy Chcą Kochać. Stop Nienawiści! w Ekonomiku. Na pytania mediów i uczniów odpowiadali koordynatorzy wydarzenia: Grzegorz Dworek, Kacper Przybylski, Gabriela Winkiel i Natalia Palicka.

Pierwsze pytanie skierowano do Grzegorza Dworka, Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, Prezesa Stowarzyszenia i koordynatora wydarzenia:
– Grzegorz jaka jest idea koncertu, co on ma przekazać?

Niestety, jesteśmy świadkami jak język nienawiści rośnie w siłę – odpowiedział Grzegorz Dworek. – To uczniowie wyślij z inicjatywa zorganizowania tego wydarzenia, to mnie cieszy, bo pokazuje, że młodzi ludzie chcą powiedzieć STOP mówia nienawiści. Koncert Wszyscy Chcą Kochać jest protestem – mówimy NIE dla każdego hejtu!

Kacper, ile osób zaangażowało się w pomoc przy koncercie?

Kiedy tydzień temu – informuje Kacper Przybylski, konferansjer Koncertu, Prezes Stowarzyszenia i koordynator wydarzenia – podaliśmy informację, że potrzebujemy osoby które pomogą przy koncercie, to po piętnastu minutach zgłosiło się trzydzieści osób! To jest bardzo wzruszające, bo to mega motywacja że warto to robić! Nikogo nie musieliśmy namawiać, te osoby same zgłosiły, że pomogą i poświęca swój czas po zajęciach lekcyjnych.

W Koncercie wystąpi wielu artystów z całej Polski, uczestnicy programów tj. The Voice of Poland, Mam Talent, na scenie pojawi się Julia Jaroszewska z Projektu Lady i Alicja Szemplińska zwyciężczyni programu HIT HIT HURRA

Z widowni padło pytanie które interesuje każdego: – Jak współpracuje się uczniom z dyrekcją i gronem pedagogicznym?

Odpowiedział Grzegorz Dworek: – Gdyby nam się źle współpracowało, nie organizowalibyśmy tego Koncertu, ponieważ to jest bardzo dużo przedsięwzięcie i bez wsparcia dyrekcji oraz naszych nauczycieli to by się nie udało. Z tego miejsca z całego serca dziękujemy wam za pomoc, wsparcie i dobre słowo.

Na koncercie pojawi się wiele atrakcji. Będzie również możliwość pozyskania informacji odnośnie DKMS.

31.05.2019 r. godz. 12.00 boisko Ekonomika.

NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ.
(gd)Komentarze