Będzie rewolucja w Kolejorzu?


Trałka, Gajos, Vujadinović, Jevtić – m.in. tych piłkarzy nie zobaczymy już w Lechu? Tak twierdzi portal Weszlo.

Jak podaje Weszlo:
Oto lista zawodników, którym latem kończą się umowy i którym nowe kontrakty nie zostaną zaproponowane: Łukasz Trałka, Maciej Gajos, Jasmin Burić, Matus Putnocky, Marcin Wasielewski, Nikola Vujadinović, Dimitris Goutas (wypożyczony), Vernon de Marco (wypożyczony), Rafał Janicki (wypożyczony), Timur Żamaletdinow (wypożyczony).
Ci zawodnicy dostaną w czerwcu wolną rękę w poszukiwaniu sobie nowych klubów: Darko Jevtić, Piotr Tomasik, Mihai Radut oraz prawdopodobnie Maciej Makuszewski.
Do tego najprawdopodobniej sprzedany zostanie Gumny, a być może jeszcze ktoś (jak niedawno mówił Tomasz Kacprzycki, dyrektor finansowy Lecha, w przypadku zajęcia miejsca niższego niż czwarte, żeby spiąć budżet będzie trzeba sprzedać dwóch zawodników).

Czyli Kolejorza czeka prawdziwa rewolucja, o którą zresztą kibice apelują od dawna. A teraz podobno zarząd też już ma ku... dosyć. Cytat z Weszlo:
I tym razem w zespole ma dojść do rewolucji. Nie takiej, której w Lechu słyszymy co roku w okolicach maja. Nie takiej, która kończy się odpaleniem trzech piłkarzy z głębokiej rezerwy, zastąpienia ich trzema innymi zawodnikami na wypożyczenie z opcją pierwokupu. Przy Bułgarskiej widzą, co się dzieje – na trybuny nie przychodzi już nawet 10 tysięcy widzów, a runda jesienna pod względem frekwencji była najgorsza w erze rodziny Rutkowskich. Sportowo i wizerunkowo Lecha dziś po prostu nie stać na to, by dalej obstawać przy drużynie, w której kapitanem ma być wiecznie przygnębiony Maciej Gajos, w której liderem ofensywy ma być człapiący Darko Jevtić, w której pociągiem napędowym ma być Maciej Makuszewski (w tym roku 6 meczów, 0 goli, 0 asyst, 0 dobrych występów). No tak po prostu się nie da się marzyć o detronizacji Legii.
Warto jeszcze przypomnieć, że jak niedawno informowały media, szatnia jest podzielona, a część piłkarzy podskakuje trenerowi Nawałce. Nie jemu pierwszemu zresztą. Piłkarzom mają nie odpowiadać treningi, przestrzeganie diety, a nawet takie wymogi, jak wyłączanie telefonów w szatni.

Komentarze

  1. Uwierzę jak zobaczę i jeszcze jak zobaczę kto przyjdzie na ich miejsce.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdzie indziej pisza, ze to Nawalke wyrzuca latem . Dziennikarskie kaczki .

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz